Text Neck - Posture Correction

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 39.37 MB
  • Sürüm 1.2.01
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Stefan Rangelov

Text Neck - Posture Correction indir. Sağlık ve Fitness kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Text Neck, ile akıllı cihazınızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınızı geliştirmek için sizde Text Neck uygulamasını kullanabilirsiniz. Yeterli uygulama ile doğru duruş, eski duruşunuzun yerini alacaktır. Baş duruşunuzu bugün geliştirmeye başlayın. Vücudunuzun ve duruşunuzu düzeltmek için ihtiyacınız olan egzersiz planlarını değerlendirebilirsiniz. Mükemmel bir duruşa sahip olmak isterseniz yapmanız gereken bir takım egzersizler vardır. Basit egzersizler ve esneme hareketleri ile ekipmana gerek yoktur. Vücut ağırlığınızı kullanarak yapacağınız egzersizler ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Text Neck uygulaması sizi mükemmel duruşa yönlendirecek. Yeterli uygulama ile doğru duruş, eski duruşunuzun yerini alacaktır. Her an her yerde kullanacağınız Text Neck uygulamasında duruşunuzu düzeltecek yeni içerikler yer alır.

Basit boyun egzersizi ile boyun ağrısını gidermeye yönelik hareket edebilirsiniz. İleri baş duruşu, başın gövdeye göre ön pozisyonudur. İleri baş duruşunun ana nedenleri, uzun süreli bilgisayar kullanımı, başınızı ileri tutarken ders çalışmak, uzun süre akıllı telefona bakmak veya uzun saatler boynunuzu zorlayacak hareketler yapmak. Bu gibi durumlar karşısına boynunuz zarar görebilir. Boynunuzu esnetmek ve duruşunuzu düzeltmek için ihtiyacınız olan öğeleri tek bir yerden sunan Text Neck uygulaması, akıllı cihazınızı geliştirmek için size yardımcı olur. Her an her yerde uygulayacağınız egzersizleri öğrenmek için sizde uygulamaya sahip olabilirsiniz. Akıllı cihazınızda oldukça küçük bir alan kaplayacak olan Text Neck ile sunulan içerilerin her birini değerlendirebilirsiniz.

Text Neck indir

Sorunun farkında olmak, kötü duruşu düzeltmenin ilk adımıdır. Sorunun ne olduğunu ve ileri kafa duruşunu nasıl düzelteceğinizi belirlemenize yardımcı olacağız. Boyun esnemeleri ve boyun egzersizleri, boyun pozisyonunuzun kontrolünü ve genel olarak iyi bir duruşu yeniden kazanmanıza yardımcı olacaktır. Şimdi indirin ve duruşunuzu iyileştirmeye başlayın. Doğru duruş, genel sağlığınız ve esenliğiniz için önemlidir. Doğru duruş, vücudunuzdaki her şeyi doğru pozisyonda hizalar. Vücudunuz ancak uygun bir baş pozisyonuna ve genel olarak iyi bir duruşa sahipseniz en iyi şekilde çalışabilir. Uygun baş duruşu boyun ağrısını azaltacaktır. Text Neck, duruşu iyileştirmek için özel egzersizler ve esnemelerle boyun ağrısı tedavisi olarak kullanılabilir.

Omurga egzersizleri ile sırt ağrısı önleme, rehberli 5 dakikalık bir egzersiz ile yapabilirsiniz. Esnemelerle birleştirilmiş düzeltici egzersizler, baş duruşunu, boyun ağrısını ve sırt ağrısını tersine çevirmeye yardımcı olacaktır. İleri baş duruşu ile ilgili en büyük sorun, başınız öne doğru çekildiğinde boynunuza, omuzlarınıza ve sırtınıza uygulanan ek baskının dramatik bir şekilde artması ve ciddi doku hasarına neden olmasıdır. Başınızın doğal konumundan öne itildiği her inç için boynunuza, omzunuza, sırtınıza ve nihayetinde omurganıza 10-12 libre daha fazla stres ekler. En kısa sürede başlayın ve iyi duruşun sağladığı tüm avantajlardan yararlanın. Her bir içeriği kullanmak için sizde Text Neck uygulamasından faydalanın.

Text Neck - Posture Correction indir